Ostukorv
Ostukorv on tühi
 

Üldtingimused

Butiik24 OÜ kodulehel on võimalus end kasutajaks registreerida ja sisse logida, kui soovite meie poest sisseoste teha.
Sisselogimisel kasuta oma e-maili aadressi (kuhu tulevad ka tellimuse kinnitused) ja salasõna.
Kasutajaks registreerides on Sul alati võimalik vaadata oma tellimusi.
Butiik24 OÜ kodulehel valitud tooted ei ole Sulle broneeritud enne tellimuse esitamist (kui jätate tellimuse pooleli ja jätkate hiljem, siis võib juhtuda, et mõned tooted on vahepeal otsa saanud).
 
TELLIMISE INFO
Kui oled valinud endale sobilikud tooted, siis vali sobiv saatmisviis ja kinnita oma tellimus.
Toote tellimiseks käitu järgmiselt:
1.    Vajuta meeldiva toote all olevale nupule 'Lisa ostukorvi', mis lisab toote ostukorvi. Selleks, et näha, millised tooted on ostukorvi valitud, vajuta "ostukorv" nupule mis asub ülemises menüüs.
2.    Kui ostukorvis on just see toode (tooted), mida Sa tellida soovid, siis vali sobiv toote transport. Transpordivõimalusi on kaks: Smartposti pakiautomaadi teel või Eesti Posti kaudu. Samuti on võimalik ostjaga alati teha ka erikokkuleppeid kättetoimetamise osas.

3.    Kui on valitud nii toode kui ka saatmisviis, vajuta "kinnita tellimus" nupule.
4.    Seejärel on oluline, et kõik andmed oleksid täpselt täidetud. Kohustuslik on täita eesnime, perekonnanime, telefoni, e-maili, indeksi ja aadressi lahter. See garanteerib toote kiire ja efektiivse kohaleveo.

SAATMISVIISID:
1.    Eesti Post – tähitud või lihtkiri.
2.    Smartpost (ka lunamaksega).
3.    Erikokkulepe – võib kaubale ise järele tulla või leppida kokku mõnel teisel kõiki osapooli rahuldaval viisil.

Tagastamine ja pretensioonid
Sul on õigus saada toote kohta õiget ja täpsustavat teavet kui oled saatnud päringu. Enne toote ostmist võid küsida täpseid mõõte, infot materjali kohta või mõne muu Sinu jaoks tootega seotud olulise küsimuse. Päringule vastame hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.
Kui kaup ei vasta ootustele, on Sul õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Juhime tähelepanu allolevatele nõuetele:
1.    Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja siltidega.
2.    Kui tagastatav kaup on rikutud, tuleb Tellijal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.
3.    Kauba olulise rikkumise korral on Butiik24 OÜ-l õigus tagastatud tootest keelduda.
4.    Kui soovid saadud toote ümber vahetada mõne muu suuruse või teise kauba vastu, on Sinu kanda tagastuskulu kuni 10 EUR ulatuses. Postitasuta saadame esimese vahetustoote Sinuga eelnevalt kokkulepitud viisil.
   
Taganemisõigus ei kehti Butiik24 OÜ-st ostetud toodetele, kus toote sobivuses on eelnevalt veendutud. Soovi korral saad toote ümber vahetada mõne teise toote vastu 14 päeva jooksul alates ostu sooritamisest.
   
Kui tagastus jõuab meieni, saadame selle kohta kinnituse e-mailile. Raha tagastatud kauba eest laekub Sinu kontole 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Toote tagastamiseks saada palun enne postitamist teavitus aadressile maris@butiik24.ee ja märgi järgnev info:
1.    Tellija nimi
2.    Tellimuse number
3.    Tagastatav toode ja soovi korral vahetustoode
4.    Arveldusarve juhul, kui maksja andmed ei ühti tagasimakse saaja andmetega

TASUMINE
Pakk postitatakse pärast arve laekumist hiljemalt järgmisel tööpäeval. Tellimuse eest palume tasuda 3 päeva jooksul, kui oled saanud tellimuskinnituse koos arvega. Kui soovid pikemat maksetähtaega, siis palume sellest meid teavitada ja meiega kokku leppida. Kui Sa ei ole 3 päeva jooksul tellimust tasunud või pikendanud maksetähtaega, siis tellimus tühistatakse.
Paki tellimisel SmartPosti on võimalik tasuda ka lunamaksena.
Ülekande tegemisel palume selgitusse lisada arve number.
Kui tellimusel olev nimi erineb pangaülekandel olevast nimest, siis palume maksmisel selgitusse lisada tellija nimi.

MÜÜJA ÕIGUSED JA KOHUSTUSED
Kauplejal on õigus ilma ette teatamata muuta müüdavate kaupade hindu, sortimenti, kirjeldusi ja muud kaupu puudutavat infot.

Kinnitame, et tegutseme vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale võlaõigusseadusele, tarbijakaitseseadusele, kaubandustegevuse seadusele ja reklaamiseadusele.

Tellija isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.